Hakkımda

Hakkımda

OP. DR. ŞULE KIRAY Kimdir ?


Konya doğumlu olup üniversite eğitimini Ankara’da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1995-2001 yıllarında tamamlamıştır. 

 

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD’da 2008 yılında tamamlamış ve 2009-2013 yılları arasında Konya ve  Karaman’da çalışmıştır.

 

2014 yılında İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi (ÜYTE)’nde Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Eğitimini almıştır.

 

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi (ÜYTE)’nde ünite sorumlusu olarak (2017-2019) çalışmıştır.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD.’da Dr. Öğretim Üyesi olarak (2018-2019) görev yapmıştır. 

 

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı Hipno-terapisttir. Tıbbi Hipnoz Eğitimini, Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde tamamlamıştır.

Klinik Psikoloji Bilim Uzmanıdır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimini, Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji A.D.’da tamamlamıştır.

 

Cinsel terapist ve Jine-seksologtur. Cinsel Tedaviler ve Cinsel Danışmanlık Eğitimi, Evlilik ve İlişki Terapisi Eğitimi Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) onaylıdır.

Psikoterapisttir. Temel Psikoterapi Eğitimi Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği onaylıdır.

Şema Terapi uygulayıcı eğitimini Şema Terapi Enstitüsünden almıştır.

Pozitif Psikoterapi uygulayıcı eğitimi Wiesbaden Dünya Pozitif Psikoterapi Derneği onaylıdır.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN